Hakkımızda

HİKAYEMİZ

15 yılı aşkın bilgi ve sektör tecrübesiyle birikimlerini genç ve dinamik satış/pazarlama ekibiyle birlikte tamamen müşteri odaklı hizmet anlayışıyla promosyon, eşantiyon, hediyelik eşya ürünleri ile imalat – ithalat ve ihracat yapmaktadır. Promosyon, eşantiyon, hediyelik eşya sektöründe geniş bir satış/pazarlama ağı ile iç ve dış pazarlara hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk günden bugüne hizmet ve ürün kalitesini daima ilk sırada tutmuş ve müşterilerine doğru ürünü zamanında ve en uygun fiyatla sunmak ilkesinden asla taviz vermemiştir. Tamamen müşteri odaklı bir hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş olan firmamız bu doğrultuda promosyon sektöründe ilkelerinden taviz vermeden 15 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet sunmaktadır. Ürünlerin çeşit zenginliği ile promosyon ürünleri seçimlerinde kolaylık sağlarken, bu çeşitlerini sık sık gözden geçirerek farklı ürünleri sektöre kazandırma gayretini bundan önce olduğu gibi gelecekte de sürdürmeye devam edecektir. Bugün hizmete ve kaliteye önem veren, sektörünün önde gelen firmaları promosyon ihtiyaçlarında bizi tercih etmekte ve önermektedirler. Faaliyetlerimize Promosyon çanta tasarımı ve imalatı yaparak devam ediyoruz

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Zamanında Teslimat

İmal ettiğimiz promosyon çantaları Türkiye’nin her noktasına gönderiyoruz. Sipariş ettiğiniz çantalar her zaman tam zamanında elinizde olur.

Uygun Fiyat Garantisi

Promosyon çanta imalatı sektöründe lider firmalardanız her zaman siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı sunuyoruz. Bu sayede uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Hızlı Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimizin taleplerine ve isteklerine çok hızlı yanıt verip hızlı aksiyon alabiliyoruz. Buda firma olarak bizim farkımız. Bizi arayın!

Mutlu Müşterilerimiz

Çözüm ortağımız olduğu günden beri kalite ve uygun fiyatları ile bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz.Belirttiği günde hızlı teslimatı ve müşteri memnuniyetini önemsediğiniz için ayrıca teşekkür ederiz.Birlikte güzel işler yapmak dileklerimiz ile

Siparişlerimde hatasız üretim yapan, üretimin her safhasında bilgilendirme ve her türlü desteği sunan Avrupa çanta firmasına teşekkür ediyorum.

error: İçerik Korumalıdır
Hakkımızda - Promosyonel Çanta - Promosyon çanta imalatı