Gabardin Bez Çanta

Gabardin Bez Çanta

Stok kodu: AV085 Kategoriler: ,

  • Açıklama

Açıklama

En: 25 cm
Yükseklik: 35 cm
Körük: 8 cm 
300 gr. Gabardin kumaş
İmalat süresi ortalama 7 iş günü

Gabardin Postacı çantası sipariş vermeyi düşünüyorsanız veya fiyat bilgisi almak istiyorsanız, sipariş adetinizi, çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisi ile birlikte iletişim kısmında bulunan e-mail adresimize lütfen e-mail atınız, Müşteri temsilcimiz aynı gün içinde cevap verecektir.

Promosyon Gabardin bez postacı çantalarında kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 300 gr. ağırlığındadır. Daha ince veya daha kalın kumaşlar tercih edilebilir. Renkli veya ham renk kumaş üretim yapılabilir.

Gabardin veya kanvas postacı model çantaların ortalama imalat süreleri sipariş adeti ile orantılı olarak ortalama 10 gündür. Çanta üzerine emprime baskı, transfer baskı, nakış baskı, dijital baskı veya ofset baskılar yapılabilmektedir. Baskı tekniği logodaki renk sayısına göre veya bütçe ile alakalıdır. 

Bez çanta gurubunda bulunan farklı kalınlıktaki kumaşlar %100 pamuk oldukları için geri dönüşümlü ve çevre dostu olarak kabul edilir. Ham bez çantalar kendi doğal ham renginde veya renkli olarak tercih edilebilir.

Promosyon postacı bez çantalar Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür.

Gabardin Bez Çanta - Promosyonel Çanta - Promosyon çanta imalatı